3- به زندگیتان لبخند بزنید: ( قانون جذب کائنات  با احساس و شادی قوت می گیرد)

خندیدن یعنی من در حال حاضر از آنچه هستم و آنچه دارم خوشنودم. یعنی من در شرایط تعادل روانی خوبی قرار دارم. یعنی من حال خوبی دارم. یعنی احساسم میگه همه چیز به دلخواهم پیش میره. یعنی من اکنون در همین لحظه هستم. یعنی من الانی که توش قرار دارم نیتی بابت گذشته و نگرانی برای آینده ندارم و همه اینها یعنی به نظر میاد من از زندگی خود راضی هستم. بله یک لبخند شما اینهمه کار انجام میدهد. خودتان را از معجزات قانون جذب کائنات با محروم کردن خودتان از خنده محروم نکنید.

لبخند یک سوییچ دو طرفه روانی – جسمی محسوب می شود. یعنی با خندیدن وضعیت روانی و حتی جسمی شما بلافاصله تغییر می کند و همچنین زمانی که پیکر روانی و فیزیکی شما در شرایط خوبی قرار دارد، در جسم شما واکنشی به نام خنده رخ می دهد.

قانون-جذب-آرزوها، قانون-جذب-کاینات، قانون-جذب، کائنات

تکنیک ساده درمان حس و حال منفی با قانون جذب کائنات:

روزی فقط 10 دقیقه، جلوی آینه الکی بخند. می دانم باور نمیکنید اگر بگویم امروزه در اروپا کلاسهای "خنده درمانی" تشکیل می شود و شما پول می دهید، تا بخندید.

اگر سطح شادی و رضایتمندی مناسبی ندارید، پیشنهاد می کنم توضیحات این پکیج آموزشی را بخوانید:

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید .]

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گل آرايي حرفه اي امپراطوری صنایع مبلمان زرین EXO سادات خیرگو سَربلند دانستنیها سروستان پاک ايرانيان آشپزی 20 فوت بهنام صفوی از خاورمیانه تا اقیانوسیه